Oryantal Didem’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf! İbrahim Tatlıses ile Hiç Birlikte Oldu mu?

Türkiye’de yıllarca ekranların en çok izlenen reality programlarından İbo Show’da sergilediği oryantal dans performansları ile Türkiye’de ünlenen Didem Kınalı, halk arasında “Oryantal Didem” olarak biliniyor.

Özellikle Asena Çakmak sonrasında programa gelişi ile aşk dedikodularının göbeğinde kalan dansçı, birçok kez İbrahim Tatlıses ile bir ilişki yaşadığı şeklinde anılmıştı.

Katıldığı bir programda hayat hikayesinden bahseden Kınalı, “11 yaşında konsomatris oldum” sözleri ile yürekleri dağlarken, merak edilen sorulara da yanıt verdi. Ünlü dansçının “İbrahim Tatlıses ile birlikte oldun mu?” sorusuna verdiği yanıt ise sosyal medyada gündem oldu.

İLKOKUL 2. SINIFA GİDERKEN PAVYONLARDA KONSOMATRİS YAPILDI

Ünlü oryantal dansçı Didem Kınalı, geçtiğimiz aylarda Gökay Kalaycıoğlu’nun YouTube’da yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu.

Uzun yıllar birlikte çalıştığı türkücü ve yapımcı İbrahim Tatlıses ile ilgili yaptığı açıklamalar ile Türkiye’nin gündemine düşen sanatçı, aynı zamanda acıklı hayat hikayesine dair anlattığı kesitlerle de milyonların ağlamasına neden oldu.

İlkokul 2. sınıfa giderken bambaşka bir hayata sürüklendiğini belirten Kınalı’nın sözleri programın sunucusu Kalaycıoğlu’nu hayrete düşürdü.

“14 YAŞINDA TACİZE UĞRADIM”

Kınalı, hayatı boyunca başına gelen talihsizliklerden bahsederek izleyicilerin yüreğini dağlarken, ilk kez 14 yaşında tacize uğradığını söyledi. Yıllarca İbo Show’da oryantal dans performansları sergileyen Didem Kınalı hakkında en dikkat çeken soru ise “İbrahim Tatlıses ile aranızda duygusal bir yakınlık oldu mu?” şeklindeydi.


İBRAHİM TATLISES İLE HİÇ BİRLİKTE OLDU MU?

Kınalı, İbrahim Tatlıses ile uzun yıllar çalıştığını ve birlikte birçok sorun ve mutluluk yaşadığını belirterek, aralarında hiçbir zaman duygusal anlamda bir ilişkinin olmadığını belirtti.

Kınalı, sunucunun kendisine yönelttiği “İbrahim Tatlıses’ten şiddet gördünüz mü?” sorusuna ise “İbrahim Bey’le bazen anlaşamadığımız konular oluyordu çünkü dolduruşa çok gelebilen biriydi. Öyle anlaşmazlıklarımız oluyordu ama şiddet olmadı” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x