İngiliz kraliyet ailesinde kara bulutlar: William’ın yasak aşk iddiası ortalığı karıştırdı

İngiltere’de kraliyet ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor…

Geçen yıllarda oyuncu Meghan Markle ile evlendikten sonra Kraliyet ailesine adeta savaş açan Prens Harry’nin ardından Kraliçe II. Elizabeth 2022 yılında 96 yaşındayken yaşamını yitirmişti.

Tahta oturarak kral unvanını alan oğlu Charles ise kısa bir süre önce prostat kanseri tanısı sebebiyle tedavi altına alınırken, büyük gelini Kate Middleton’ın ise sağlık sorunları yaşadığı duyurulmuştu.

Geçen hafta kamuoyunun karşısına çıkan ve anneler günü için paylaştığı fotoğraf ile büyük bir tartışmanın da fitilini alevleyen Galler Prensesi Kate Middleton ve evliliği ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

2011’de Galler Prensi William ile evlenerek Galler Prensesi unvanını alan Middleton, geçen hafta sonu üç çocuğu ile verdiği poz ile tartışma başlatmıştı. Fotoğrafın yayınlanmasından kısa bir süre sonra birçok yabancı medya kuruluşu fotoğraf üzerinde “oynandığı” gerekçesiyle bu görseli yayından kaldırdı.

Fakat görselde Kate’in alyans takmamış olması gözden kaçmazken, kraliyet ailesi üyesinin evliliğinin bir yasak aşk skandalı yüzünden sallantıda olduğu öne sürüldü. İngiliz ve ABD medyasında yer alan haberlerde Kate ile William arasındaki ilişkinin sallantıda olduğu iddia edilirken Kate’in fotoğraf için özür dilediği mesajda tam adı olan Catherine’in baş harfini kullanması da gözlerden kaçmadı.

İddialar giderek artarken önceki gün ABD’li sunucu Stephen Colbert’ın “The Late Show With Stephen Colbert” isimli televizyon programında yaptığı açıklama kafaları karıştırdı. Colbert, William ile 2019’da aşk yaşadığı iddiası ortaya atılan Rose Hanbury’nin ilişkisini gündeme getirdi.

KATE HAMİLEYKEN AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ

Colbert, “Krallık Kate Middleton’ın ortadan kaybolmasıyla çalkalanıyor. Şimdi, internet hafiyeleri Kate’in yokluğunun kocası ve geleceğin İngiltere Kralı William’ın bir ilişki yaşamasıyla ilgili olabileceğini tahmin ediyor” ifadesini kullandı. Colbert, “Sanırım hepimiz iddia edilen diğer kadının kim olduğunu biliyoruz, benimle birlikte söyleyin: Cholmondeley Markizesi” diye devam etti.

Colbert’in adını andığı isim olan Rose Hanbury’nin daha önce William ile aşk yaşadığı ve o dönemde Kate Middleton’ın üçüncü çocukları Prens Louis’e hamile olduğu iddia edilmişti. William, Kate ve Hanbury iddialarla ilgili bir açıklama yapmazken, son dönemde ortaya atılan iddiaları William’ın avukatları sert bir dille yalanladı.

David Cholmondeley ile evlenerek Markize unvanını alan Hanbury’nin üç çocuğu bulunuyor.

39 yaşındaki Hanbury’nin William ve Kate’in yakın arkadaş grubu içerisinde olduğu ve ailelerinin de yakın olduğu belirtildi. Cholmondeley Markizi David Rocksavage ile 2009’da evlenen Hanbury’nin Kate ve William’ın evine oldukça yakın bir yerde yaşadığı da biliniyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x